• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Niedźwiedź, morze ognia, szczęk żelaza, setki strzał, wielkie bitwy. W sieci zadebiutował drugi zwiastun rosyjskiej superprodukcji o riazańskim bojarze, który rzucił wyzwanie Złotej Ordzie.

Legenda o Kołowracie (oryg. Легенда о Коловрате) to zapowiadana od dłuższego czasu rosyjska superprodukcja, której pierwszy zwiastun wizualnie nawiązywał do stylistyki komiksowej, którą znamy z 300 w reżyserii Zacka Snydera. Nie jest to przypadkowe, gdyż twórcy filmu w wywiadach tłumaczą, że świadomie zrezygnowali z wiernego odtworzenia średniowiecznych realiów historycznych na rzecz na poły baśniowej opowieści o dobru i złu. Film przedstawi znaną z piśmienictwa staroruskiego historię półlegendarnego bojara Jewpatija Kołowrata, który zasłynął heroicznym odwetem na wojska mongolskie dowodzone przez Batu Chana:

Za reżyserię odpowiada debiutant Ivan Shurkhovetskiy. W tytułową rolę wciela się Ilya Malakov, a w Batu-chana odtworzył Aleksander Choi. W filmie zobaczymy również Aleksandra Serebryakova (LewiatanŁadunek 200), Polinę Chernyshovą czy Aleksandra Ilyina. Producentem jest Dzhanik Fayziev (Admirał8 sierpnia) Budżet filmu wynosi 360 milionów rubli (ok. 5,5 mln dolarów).

Zobacz również: Rosyjskie studio filmowe udostępnia filmy Tarkowskiego!

Obecna rosyjska data premiery to 30 listopada 2017 roku.

FURIOUS legend of kolovrat banerer4fot. materiały prasowe

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.