Takiego Jacka Blacka nie znaliście. Aktor wystąpił w horrorze grupy Die Antwoord

Okazuje się że południowoafrykański zespół Die Antwoord to nie tylko uzdolnieni muzycy, ale i całkiem sprawni filmowcy. Do tej pory reżyserowali wyłącznie swoje teledyski, dzięki którym świat ujrzał ich osobliwy, mroczny, niepokojący, gangsterski styl, który między innymi miał zainspirować Davida Ayera w ukazaniu Jokera i Harley Quinn. Teraz kobieca część raperskiej grupy ¥o-landi Vi$$er zaprezentowała na Youtube horror zatytułowany Tommy Can’t Sleep, który współtworzyła z Rogerem Ballenem. 

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka – Blood Drive – 1. sezon

Tommy Can’t Sleep to utrzymana w czerni i bieli krótkometrażówka w konwencji sennego koszmaru stworzona w autorskim stylu, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Jest złowieszczo, wulgarnie, skandalicznie, a w tle obficie od szczurów. W tytułowej roli Tommy’ego pojawiają się córka rapera Ninji 16 Jones oraz amerykański gwiazdor Jack Black w wersji, która przyprawia o ciarki na plecach. Muzykę skomponował The Black Goat.

https://www.youtube.com/watch?v=egJ2qvXXGQQ

Ninja i ¥o-landi Vi$$er mają za sobą debiut aktorski. Wystąpili w 2015 roku w filmie Chappie w reżyserii Neila Bloomkampa.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z Tommy Can’t Sleep

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?