• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z filmu biograficznego My Dinner with Herve. Jako słynny Herve Villechaize w filmie wystąpi znany z Gry o Tron Peter Dinklage, u jego boku zobaczymy Jamiego Dornana (Pięćdziesiąt twarzy Greya). Za produkcję obrazu odpowiada HBO, reżyseruje Sacha Gervasi, który co ciekawe był niegdyś dziennikarzem. To on  przeprowadził ostatni wywiad z Villechaize, tuż przed jego samobójczą śmiercią w 1993 roku.. Gervasi na temat słynnego aktora wypowiada się następująco:

On nie był tylko ikoną pop kultury. To był jeden z najbardziej czarujących, kulturalnych i niebezpiecznych ludzi, jakich poznałem. Jego życie było historią o powszechnie przyjętej niedoskonałości, próbującej odnaleźć swoje miejsce na ziemi.

Znalezione obrazy dla zapytania dinklage dornanFot. HBO

Opis filmu: Podczas jednej dzikiej nocy w Los Angeles, borykający się z kłopotami dziennikarz, Danny Tate (Jamie Dornan) nawiązuje przyjaźń z aktorem Hervé Villechaiz (Peter Dinklage). Jeszcze nie wiedzą, że ich przyjaźń pozmienia ich życia na zawsze.

Premiera filmu odbędzie się prawdopodobnie w 2018 roku.

Źródła: The Wrap / ilustracja wprowadzenia: HBO

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.