The Foreigner – Jackie Chan i Pierce Brosnan w pierwszym zwiastunie nowego thrillera

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego filmu rezysera Casino Royale, Marka Campbella, pt. The Foreigner. W rolach głównych występują Jackie Chan oraz Pierce Brosnan. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=cFCM6L6Nl5E

Zobacz również: Ad Astra – Brad Pitt synem Tommy Lee Jonesa w nowym filmie science-fiction

Bohaterem filmu The Foreigner jest Quan, właściciel restauracji w chińskiej dzielnicy Londynu. Pewnego dnia jego córka ginie w ataku terrorystycznym, za który odpowiedzialna jest IRA. Gdy policja jest bezradna, Quan będzie musiał przekroczyć moralne oraz fizyczne granice, by przezwycieżyć działania pewnego wysoko postawionego polityka, który utrudnia mu dotarcie do osób odpwoiedzialnych za śmierć jego córki.

Oprócz wcześnej wspomnianych aktorów w filmie grają również: Ray Fearon, Rory Fleck Byrne, Stephen Hogan, Michael McElhatton.

Scenariusz przygotował David Marconi (Szklana pułapka 4.0) na podstawie książki autorstwa Stephena Leathera, która w Polsce ukazała się pod tytułem Chińczyk.

the foreigner plakat

Produkcja zadebiutuje w kinach 13 października 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia; materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?