• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Pod koniec 2016 roku dowiedzieliśmy się, że Sony Pictures wraz z Marvel Studios mają plany co do sequela Spider-man HomecomingPodczas jednego z wywiadów Kevin Feige i producentka z Sony Amy Pascal zostali zapytani czy za reżyserskimi sterami zobaczymy Jonn'ego Watt'a. Oboje przywitali ten pomysł z entuzjazmem potwierdzając, że bardzo chcieli by zabrał się za film, ponieważ wcześniej zrobił on kawał świetnej roboty. 

Mamy takie intenceje, to pewne. - powiedział Faige

Byłoby to szalone posunięcie nie zatrudniać go. Odwalił kawał świetnej roboty. - dodała Pascal

Kiedy zapytano samego reżysera o ten pomysł odpowiedział: 

Nie lubię rozmawiać o czymkolwiek do momentu aż nie wyjdzie film. Jednak myślę, że ze Spider-Manem zrobię 2 produkcje.

Producentka Amy Pascal potwierdziła również, że zdjęcia do kontynuacji rozpoczną się w kwietniu lub maju 2018 roku. Tytuł kolejnego filmu o Spider-Manie ma być tak jak w przypadku Spider-man: Homecoming dwuczłonowy, jednak na tę chwilę projekt roboczo nazywany jest Homecoming 2.

bg spidermanfot. Materiały prasowe

Zobacz także: The Inhumans - bohaterowie na plakacie serialu Marvela. Nowa data telewizyjnej premiery

Oficjalny opis filmu Spider-Man: Homecoming: Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który zadebiutował w filmie wytwórni Marvel Studios pt. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, powoli zaczyna odnajdywać się w świecie wraz ze swoją nową tożsamością superbohatera. Podekscytowany swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers, Peter wraca do domu, w którym mieszka ze swoją ciocią May (Marisa Tomei). Pod czujnym okiem swojego mentora - Tony'ego Starka, Peter próbuje wrócić do codziennego życia. Dekoncentrują go jednak myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż tylko przyjacielskim Spider-Manem z sąsiedztwa. Kiedy Volture (Michael Keaton) pojawia się jako nowy złoczyńca, wszystko co Peter uważa za najważniejsze, staje się zagrożone.

Obsada: Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Marisa Tomei (ciocia May), Robert Downey jr. (Tony Stark / Iron Man), Michael Keaton (Sęp), Logan Marshall-Green (drugoplanowy złoczyńca), Michael Chernus (Tinkerer), Bokeem Woodbine (Shocker), Kenneth Choi (dyrektor szkoły, do której uczęszcza Peter), Zendaya (Michelle Gonzalez), Donald Glover, Martin Starr, Michael Barbieri, Laura Harrier (Liz Allan), Tony Revolori (Flash Thompson), Angourie Rice, Jacob Batalon, Tyne Daly.

Za reżyserię filmu odpowiada Jon Watts. Scenarzystami produkcji są John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Premiera Spider-Man: Homecoming zaplanowana jest na 14 lipca 2017 roku.

Źródło: comicbook.com | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.