• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Avengers: Infinity War oraz niezatytułowana jeszcze czwarta część Avengersów zakończą Fazę Trzecią wielkich planów Studia Marvel i zamkną jedenastoletnią epokę filmową. W rozmowie z portalem JoBlo, dyrektor Studia Marvel, Kevin Feige dał krótką odpowiedź na pytanie, czy nadchodząca produkcja będzie zamykającym rozdziałem dla niektórych postaci Uniwersum:

Tak.

Rozszerzył swoją wypowiedź chwilę potem, dodając:

Mamy przed sobą kolejne dwa lata ciężkiej pracy, żeby skończyć te filmy i aktorzy mają jeszcze dużo do zrobienia i tylko o tym na razie myślimy. Zobaczymy, co będzie potem.

Na razie nie wiemy wiele o tym, co nastąpi po czwartych Avengersach i o tym, co otrzymamy w Fazie Czwartej. Na razie wiadomo, że kolejnym filmem po Avengers 4 będzie sequel Spider-Mana, co Feige potwierdził w rozmowach z portalem io9. Będzie to pierwszy filmem zaliczający się do Fazy Czwartej, mający ogromny wpływ na nadchodzące produkcje:

Bardzo dużo dzieje się w trzecim i czwartym filmie o Avengersach, a wpływ wydarzeń rozgrywający się w nich jest niezwykle odczuwalny. Któż więc byłby lepszym przewodnikiem aniżeli Peter Parker? Więc, po dwóch miesiącach od premiery niezatytułowanego filmu o Avengersach pojawi się kolejny obraz o Spider-Manie. Zresztą celowo tak zrobiono, by odpowiedzieć na kilka kwestii. Jak bowiem wydarzenia w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów wpłynęły na Petera, gdy opuścił go Tony Stark, a on sam postanowił kontynuować przerwaną naukę. W jaki sposób to, co stało się w Infinity War oraz niezatytułowanym filmie o Avengersach zaczęło oddziaływać na jego życie?

Poza tym Feige i producentka Amy Pascal doprecyzowali także zeszłotygodniowy komentarz kobiety, dotyczący powiązaniu filmowego Venoma i Silver Sable/Black Cat ze światem ukazanym w Spider-Man: Homecoming. W rozmowie z portalem Comic Book, Pascal tak wytłumaczyła swoje stanowisko:

Oto co robimy obecnie: wszystkie postacie są częścią komiksowego uniwersum Marvela. W tym świecie, każda postać jest ze sobą jakoś powiązana. Kevin Feige zajmuje się zaś tymi, które należą do Kinowego Uniwersum Marvela. To postacie osobne, za wyjątkiem Spidey'a, który pojawia się w filmach.

Jeśli zaś chodzi o Venoma i jego obecność w Kinowym Uniwersum Marvela, to Feige wydaje się kwitować tę sprawę prosto:

Nigdy nie mówimy nigdy.

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming - zobacz fragmenty filmu!

Najbliższym filmem z Kinowego Uniwersum Marvela będzie właśnie Spider-Man: Homecoming. Oto oficjalny opis dystrybutora: Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który zadebiutował w filmie wytwórni Marvel Studios pt. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, powoli zaczyna odnajdywać się w świecie wraz ze swoją nową tożsamością superbohatera. Podekscytowany swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers, Peter wraca do domu, w którym mieszka ze swoją ciocią May (Marisa Tomei). Pod czujnym okiem swojego mentora - Tony'ego Starka, Peter próbuje wrócić do codziennego życia. Dekoncentrują go jednak myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż tylko przyjacielskim Spider-Manem z sąsiedztwa. Kiedy Volture (Michael Keaton) pojawia się jako nowy złoczyńca, wszystko co Peter uważa za najważniejsze, staje się zagrożone.

Obsada: Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Marisa Tomei (ciocia May), Robert Downey jr. (Tony Stark / Iron Man), Michael Keaton (Sęp), Logan Marshall-Green (drugoplanowy złoczyńca), Michael Chernus (Tinkerer), Bokeem Woodbine (Shocker), Kenneth Choi (dyrektor szkoły, do której uczęszcza Peter), Zendaya (Michelle Gonzalez), Donald Glover, Martin Starr, Michael Barbieri, Laura Harrier (Liz Allan), Tony Revolori (Flash Thompson), Angourie Rice, Jacob Batalon, Tyne Daly.

Za reżyserię filmu odpowiada Jon Watts. Scenarzystami produkcji są John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Premiera Spider-Man: Homecoming zaplanowana jest na 14 lipca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.