Deadpool 2 – rozpoczęto pierwszy dzień zdjęć do filmu!

Nie tak dawno Ryan Reynolds, z okazji zbliżających się zdjęć do Deadpoola 2, udostępnił zdjęcie, na którym jego bohater leży tuż przed wejściem do posiadłości X-Menów. Tym razem aktor, na swoim profilu facebookowym, postanowił pokazać klaps z interesującym podpisem:

Dzień pierwszy. Maksimum starań 2.0.

The sun sets on day 1. Feels good to be back. This dog can hunt.

Post udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Na samym klapsie można natomiast zobaczyć wpisane nazwiska reżysera Davida Leitcha (John Wick, Atomic Blonde) oraz operatora filmowego Jonathana Seli. Zdjęcie sugeruje także wykorzystanie do kręcenia filmu kamery 35 mm.  

Zobacz również: Pierwsze zdjęcie z planu Deadpool 2!

Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiada David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie został duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie prócz tytułowego bohatera zobaczymy Josha Brolina w roli Cable’a i Zazie Beetz, która wcieli się w Domino. Niedawno do tego grona dołączył Jack Kesy, któremu ma przypaść rola złoczyńcy o imieniu Black Tom oraz Shiori Kutsnuna. Nie wiadomo jeszcze, którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji. 

Premiera filmu Deadpool 2 jest planowana na 1 czerwca 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?