• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Głównym złoczyńcą w reboocie Power Rangers wytwórni Saban okazała się Rita Repulsa, jednak reżyser Dean Israelite przyznał w rozmowie z ComicBook.com, że w sequelu produkcji widziałby najchętniej jeszcze większego i potężniejszego antagonistę. Jak przyznaje skłaniałby się ku Lordowi Zeddowi:

Cóż, Lord Zedd jest niejako oczywistym wyborem. Tak przynajmniej sądzę. Wiecie, był czas, kiedy wszyscy mówili o pojawieniu się Lorda Zedda w Power Rangers. Wtedy też odczuwałem brak dostatecznej ilości miejsca dla niego. Zresztą nie chciałem obniżać wartości naszych złoczyńców. Postawiliśmy wobec tego na Ritę. [...] Uważam, że wszystko rozwinie się w kolejnej odsłonie, w której moim zdaniem powinien już pojawić się Lord Zedd. Nie jest to jeszcze w pełni ustalone, lecz wydaje się to być oczywisty wybór.

Nie wiadomo, co stało się też z Ritą i czy powróci w kolejnej odsłonie Power Rangers wraz z Lordem Zeddem. Wielu fanów może odczuwać podekscytowanie z powodu pojawienia się dobrze znanego złoczyńcy w drugiej części.

Zobacz również: Power Rangers - solidny wynik z pokazów przedpremierowych

Opis dystrybutora filmu: Power Rangers wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove - a także cały świat - staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

W obsadzie filmu Power Rangers znajdują się następujące gwiazdy: Elizabeth Banks (Rita Repulsa) Becky G (Trini), RJ Cyler (Billy), Naomi Scott (Kimberly), Ludi Lin (Zack), Dacre Montgomery (Jason), Bryan Cranston (Zordon) i Bill Hader (Alpha 5). Z kolei reżyserią obrazu zajął Dean Israelite (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj), który kręcił młodzieżowe widowisko na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa (Kong: Skull Island, Giganci ze stali), Burka Sharplessa & Matta Sazama (Dracula Historia Nieznana), Zacka Stentza & Ashleya Millera (X-Men: Pierwsza klasa, Thor) oraz Maxa Landisa (Kronika). Producentami Power Rangers są: Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

Film zadebiutował na ekranach polskich kin 24 marca 2017 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Saban Films

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.