• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia A24 opublikowała nowy zwiastun promujący film Good Time. Premiera thrillera odbyła się na Festiwalu Filmowym w Cannes gdzie mogliśmy już go zobaczyć i dla Was zrecenzować.Gwiazdą filmu jest Robert Pattinson. 

W wyniku nieudanej próby obrabowania banku młodszy brat Constantine'a Connie'ego Nikasa (Pattinson) dostaje się do wiezienia. W związku z tym bohater rozpoczyna zakręconą odyseję poprzez mroczne podziemia miasta, która staje się coraz bardziej rozpaczliwą i jednocześnie niebezpieczną misją uwolnienia jego krewniaka - Nicka (Benny Safdie). Podczas jednej, pełnej adrenaliny nocy, Connie gwałtownie stacza się w paszczę szaleństwa, brutalności i chaosu, gdy zmuszony jest wziąć udział w niesprawiedliwym wyścigu z czasem, aby uratować brata i siebie samego, zdając sobie sprawę, iż ich życie wisi na włosku.

Obsada produkcji składa się z następujących osób: Robert Pattinson (Cosmopolis, saga Zmierzch), Jennifer Jason Leigh (Nienawistna ósemkaAnomalisa) i Barkhad Abdi (Kapitan PhillipsBlade Runner 2049).

mv5bzjhhnzljzjetmgrkmc00ndayltgxntqtotkzywi2ndy4ztcxxkeyxkfqcgdeqxvyntazmty4mda v1 sy1000 cr006751000 al KopiaFot. materiały prasowe

Produkcję wyreżyserowali bracia Safdie (Bóg wie co) na podstawie scenariusza autorstwa jednego z nich - Josha i Ronalda Bronsteina. Good Time trafi do kin 11 sierpnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.