• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Zack Snyder po raz pierwszy odkąd odszedł ze stanowiska reżysera Ligii Sprawiedliwości, podzielił się nowym zdjęciem Batmana ze wspomnianego filmu. Przypomnijmy, że powodem odejścia Zacka Snydera była samobójcza śmierć jego córki Autumn. Pokład Warner Bros. opuściła również jego żona Deborah - jedna z czołowych decydentek w wytwórni. Stołek reżyserski po artyście przejął Joss Whedon, który w całości dokończy Ligę Sprawiedliwości.

batman justice leagueFot: VERO

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości - Zack Snyder opuszcza film. Zastępuje go Joss Whedon!

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Za reżyserię filmu odpowiada Zack Snyder oraz Joss Whedon. Autorem scenariusza jest Chris Terrio. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com  / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Patryk Supeł

Patryk Supeł Supeł

Redaktor

O mnie:


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.