• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Poza problemami związanymi z filmem o Hanie Solo, które od jakiegoś czasu do nas docierają, pojawiają się także doniesienia dotyczące postaci występujących w obrazie. Portal The HashTag Show dotarł do źródła blisko powiązanego z produkcją filmu i dowiedział się, że kluczową rolę w filmie może odegrać Jabba The Hutt. Co ciekawe, postać gangstera rasy Hutt ma być przywrócona do życia zarówno, dzięki efektom praktycznym, jak i CGI. Podobny zabieg został zastosowany wobec stworzenia zwanego Bor Gulletem, który wystąpił w Łotrze 1.

Zobacz również: Lucasfilm niezadowolone z dotychczasowego występu odtwórcy roli Hana Solo?

Według Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm, produkcja zostanie wznowiona dopiero 10 lipca. Jak się okazuje przed odejściem Lorda i Millera, pozostało trzy i pół tygodnia zdjęć głównych oraz pięć tygodni standardowych dokrętek.

Przyczyną zwolnienia poprzednich reżyserów miał być konflikt z Lawrence'm i Jonem Kasdanami, którzy są odpowiedzialni za scenariusz filmu. Lord i Miller mieli, według Kathleen Kennedy, przedstawiać Hana Solo w oparciu o gagi oraz potencjał komediowy postaci, a nie sarkazm, z którego słynie najbardziej znany przemytnik z uniwersum Gwiezdnych wojen. Problemy pojawiły się w lutym, kiedy rozpoczęto zdjęcia do produkcji, a sami reżyserzy podobno nie mogli liczyć na wystarczające wsparcie ze strony Lucasfilm podczas kręcenia scen w Londynie.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.