• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W tym roku mogliśmy zobaczy reboot serii Power Rangers z 1993 roku. Film dotyczył serii Mighty Morphin. Fani serialu na ekranach kin zobaczyli wiele rzeczy, które na pewno sprawiły, że znaleźli coś dla siebie. Jednak niestety, ale nie było tak z oryginalną bronią strażników Angel Groove. 

Nie pojawiły się one w filmie z faktu cięć w budżecie, a to z resztą potwierdza reżyser Dean Isrealite. 

Cały czas coś się zmieniało. Prawdę mówiąc musieliśmy wyciąć kilka rzeczy z budżetu.

Jest to sensowne, ponieważ każda unikalna broń, a raczej jej replika wraz z dodatkowymi efektami specjalnymi, jest drogim posunięciem. 

Ten sam reżyser także powiedział, że trwają negocjacje na temat przyszłych sequeli między Saban a Lionsgate. Więc może się okazać, że w następnych odsłonach filmów o Power Rangers. Jest to bardzo dobre posunięcie, ponieważ marka Power Rangers zapisała się w popkulturze na tyle mocno, iż sam film nie będzie jedynym źródłem zysków. 

Zobacz także: Reżyser Power Rangers chce Lorda Zedda w sequelu produkcji!

Power RangersFot. Materiały prasowe

Opis dystrybutora filmuPower Rangers wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove - a także cały świat - staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

W obsadzie filmu Power Rangers znajdują się następujące gwiazdy: Elizabeth Banks (Rita Repulsa) Becky G (Trini), RJ Cyler (Billy), Naomi Scott (Kimberly), Ludi Lin (Zack), Dacre Montgomery (Jason), Bryan Cranston (Zordon) i Bill Hader (Alpha 5). Z kolei reżyserią obrazu zajął Dean Israelite (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj), który kręcił młodzieżowe widowisko na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa (Kong: Skull Island, Giganci ze stali), Burka Sharplessa & Matta Sazama (Dracula Historia Nieznana), Zacka Stentza & Ashleya Millera (X-Men: Pierwsza klasa, Thor) oraz Maxa Landisa (Kronika). Producentami Power Rangers są: Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

Film zadebiutował na ekranach polskich kin 24 marca 2017 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.