• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Michelle Rodriguez ujawniła, że ​​może wycofać się z roli Letty w kolejnych częściach Szybkich i Wściekłych. Aktorka za powód swoich wątpliwości podaje brak wyróżniających się w serii ról kobiecych.

Szybcy i Wściekli 8 debiutują właśnie w wydaniu cyfrowym. Mam nadzieję, że w kolejnej części twórcy filmu zdecydują się pokazać trochę więcej miłości do kobiet. W przeciwnym wypadku będę musiała pożegnać się z ukochaną serią. To była dobra jazda. Jestem wdzięczna za okazję, którą dali mi fani oraz studio. Jedna miłość!

Niezadowolenie aktorki może dziwić fanów serii. która w ostatnim czasie nie może narzekać na mnogość ról kobiecych. Przypomnijmy, że w najnowszej odsłonie cyklu - Szybcy i Wściekli 8 głównym antagonistą była Cypher, w którą wcieliła się Charlize Theron. W filmie zobaczyliśmy również Helen Mirren jako matkę braci Shaw. Obok Rodriguez w filmie wystąpiły również Nathalie Emmanuel oraz Elsa Pataky. 

Michelle związana jest z sagą Szybkich i Wściekłych od jej samego początku w 2001 roku. Najwięcej uwagi poświecono jej postaci w piątej części serii gdzie stanęła naprzeciw drużynie Dominica Toretto. Miejmy nadzieję, że Rodriguez niebawem zmieni swoje nastawienie i będziemy mogli oglądać w kolejnych odsłonach popularnej produkcji. 

Źródło: Heroic Hollywood | Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.