John Boyega powrócił na plan Pacific Rim: Uprising, by nagrać „coś wyjątkowego”!

Wstępne zdjęcia do Pacific Rim: Uprising skończyły się co prawda w marcu biężącego roku, jednak okazuje się, że nie tak dawno John Boyega na chwilę powrócił na plan. Aktor poinformował na swoim profilu na Twitterze o dograniu „czegoś specjalnego” na potrzeby sequela Pacific Rim. Nie wiadomo, czy chodziło o dogranie dodatkowej sceny, bądź sceny po napisach końcowych. 


Zobacz również: Pacific Rim: Uprising – zobacz projekt nowego Jaegera!

Premiera widowiska przewidziana została na 23 lutego 2018 roku. Obsada produkcji składa się z następujących osób: John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yongchen i Zhang Jin. Ponadto w małych rolach zobaczymy również Xiao Yanga i Kima Jeong-Hoona.

Reżyserem Pacific Rim: Uprising jest Steven S. DeKnight (Daredevil). Film oparty został na uniwersum stworzonym przez Guillermo del Toro i Travisa Beachama w 2013 roku, kiedy to swoją premierę miał Pacific Rim.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Universal Studios Entertainment

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?