• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Ci, co widzieli film Spielberga wiedzą, kim jest ten dzieciak. Jednak teraz, dzięki krótkometrażowemu filmikowi z serwisu YouTube, moga nadrobić jego historię. Jonah Feingold i Dante Busco powracają, by stworzyć prequel. 

Zobacz również: Hook - wyjątkowe spotkanie zagubionych chłopców z okazji 25. rocznicy powstania filmu

Hook to niezapomniany film Stevena Spielberga z 1991 roku, w którym wystąpili m.in. Dustin Hoffman (Kapitan James Hook), Robin Williams (Piotruś Pan), Julia Roberts (Dzwoneczek), Bob Hoskins (Smee), Caroline Goodall (Moira Banning). Film opowiada o dorosłym Piotrusiu Panie, który mieszka w Londynie i ma rodzinę. Kiedy jego dzieci zostają porwane przez Kapitana Hooka, Piotruś musi sobie przypomnieć dawne życie i na nowo odkryć potęgę wyobraźni, przyjaźni i magii. Produkcja otrzymała 5 nominacji do Oscara za: najlepszą charakteryzację, piosenkę, scenografię, kostiumy i efekty specjalne.

Źródło: Youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.