• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wraz z objęciem posiady reżysera filmu o Hanie Solo przez Rona Howarda, który zastąpił Phila Lorda i Christophera Millera zwolnionych przez Lucasfilm, zaczęły pojawiać się wątpliwości dotyczące tego, czy obraz nie napotka poważniejszych problemów. Informowaliśmy bowiem o zmianach w ekipie oraz niezadowoleniu wytwórni z dotychczasowego występu Aldena Ehrenreicha. Portal TMZ zdołał złapać George'a Lucasa na krótką rozmowę, w trakcie której twórca Gwiezdnych wojen zapewnił o swojej wierze w doświadczenie Rona Howarda i okazał mu także ogromną wsparcie:

Myślę, że będzie świetny.

Gdy jednak zapytano Lucasa o to, czy dałby reżyserowi jakąś radę, odpowiedział równie krótko:

Nie. To nie moja praca.

Zobacz również: Jabba The Hutt z kluczową rolą w filmie o Hanie Solo?

Według Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm, produkcja zostanie wznowiona dopiero 10 lipca. Jak się okazuje przed odejściem Lorda i Millera, pozostało trzy i pół tygodnia zdjęć głównych oraz pięć tygodni standardowych dokrętek. Przyczyną zwolnienia poprzednich reżyserów miał być konflikt z Lawrence'm i Jonem Kasdanami, którzy są odpowiedzialni za scenariusz filmu. Lord i Miller mieli, według Kathleen Kennedy, przedstawiać Hana Solo w oparciu o gagi oraz potencjał komediowy postaci, a nie sarkazm, z którego słynie najbardziej znany przemytnik z uniwersum Gwiezdnych wojen. Problemy pojawiły się w lutym, kiedy rozpoczęto zdjęcia do produkcji, a sami reżyserzy podobno nie mogli liczyć na wystarczające wsparcie ze strony Lucasfilm podczas kręcenia scen w Londynie.

Aldenowi Ehrenreichowi na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera ma mieć miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Fred Prouser/Reuters

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.