• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Nowa odsłona przygód Człowieka Pająka trafi do kin już za 2 tygodnie, a aktualnie nie ma dnia bez nowych szczegółów dotyczących produkcji. Ostatnio w sieci pojawiła się lista aktorów grających w filmie określająca ich postacie. Wspominaliśmy o niej już w newsie dotyczącym postaci granej przez Donalda Glovera. Oto lista:

Sony Spider Man

We wspomnianym wyżej newsie domniemywa się, że Donald Glover zagra jednego z przeciwników Spider-Mana, a konkretnie Prowlera. Nie ma jednak na to żadnych potwierdzeń ani ze strony aktora, ani od studia. Ostatecznie dowiemy kim jest podczas seansu.

Na liście widnieje również jedno imie i nazwisko, przy którym ostatnio narobiło się trochę szumu i tworzyło się kilka teorii dotyczących jego tożsamości. Mowa tutaj o Mac'u Garganie, odgrywanym przez Michaela Mando (Zadzwoń do Saula, Far Cry 3). Osoby obeznane trochę w historiach Petera Parkera wiedzą, że jest to nie kto inny jak sam Scorpion. Tym razem jest to w 100% potwierdzone, ponieważ sam aktor opublikował na Instagramie zdjęcie, w którego opisie ujawnia obecność tej postaci w produkcji. Sprawdźcie sami poniżej:

Jak na razie nie wiadomo, w jaki sposób Scorpion będzie wpływał na fabułę filmu. Można sądzić, że zabieg ten jest po prostu przygotowaniem pod następnej części. Jeśli wszystkie plotki potwierdzą się, to w filmie pojawi się więcej niż trzech złoczyńców, którzy byli od początku zapowiadani. Będzie ich aż pięciu: VultureShockerTinkererProwler oraz Scorpion. Nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć na jednym ekranie, aż tylu przeciwników głównego bohatera. Miejmy nadzieję, że nie popsuje to odbioru filmu.

Zobacz również: Spider-Man na czerwonym dywanie! Tom Holland robi świetne wejście na premierę!

Oficjalny opis filmu: Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który zadebiutował w filmie wytwórni Marvel Studios pt. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, powoli zaczyna odnajdywać się w świecie wraz ze swoją nową tożsamością superbohatera. Podekscytowany swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers, Peter wraca do domu, w którym mieszka ze swoją ciocią May (Marisa Tomei). Pod czujnym okiem swojego mentora - Tony'ego Starka, Peter próbuje wrócić do codziennego życia. Dekoncentrują go jednak myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż tylko przyjacielskim Spider-Manem z sąsiedztwa. Kiedy Volture (Michael Keaton) pojawia się jako nowy złoczyńca, wszystko co Peter uważa za najważniejsze, staje się zagrożone.

Obsada: Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Marisa Tomei (ciocia May), Robert Downey jr. (Tony Stark / Iron Man), Michael Keaton (Sęp), Logan Marshall-Green (drugoplanowy złoczyńca), Michael Chernus (Tinkerer), Bokeem Woodbine (Shocker), Kenneth Choi (dyrektor szkoły, do której uczęszcza Peter), Zendaya (Michelle Gonzalez), Donald Glover, Martin Starr, Michael Barbieri, Laura Harrier (Liz Allan), Tony Revolori (Flash Thompson), Angourie Rice, Jacob Batalon, Tyne Daly.

Za reżyserię filmu odpowiada Jon Watts. Scenarzystami produkcji są John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Premiera Spider-Man: Homecoming zaplanowana jest na 14 lipca 2017 roku.

Źródło: instagram.com / Ilustracja wprowadzenia - Disney/Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.