Michael Keaton potwierdza swoją rolę w aktorskiej wersji Dumbo!

Ostatnimi czasy widać, że aktor Michael Keaton przeżywa swój renesans zawodowy. Możemy go oglądać w coraz to większych produkcja takich jak świetnie przyjęty Birdman, kontrowersyjny Spotlight czy nadchodzący Spider-Man: Homecoming.

Michael Keaton zaproszony został do programu Good Morning America, aby promować swoją rolę w filmie o przygodach Człowieka Pająka. Podczas programu potwierdził również swój udział w aktorskiej wersji wielkiego animowanego hitu Disneya, Dumbo. Aktor po 25 latach ponownie współpracować będzie z reżyserem Timem Burtonem, z którym to stworzył Powrót Batmana oraz Sok z Żuka. Z tego, co na razie wiadomo, wcieli on się w postać Vandemere‚a – właściciela cyrku, w którym to przebywa słoń Dumbo.

https://www.youtube.com/watch?v=U2v_XDz5IkQ

Zobacz również: American Assassin – drugi zwiastun filmu!

Na razie nie wiadomo jeszcze czy w produkcji na pewno ujrzymy takie gwiazdy jak Eva Green oraz Danny DeVito, ponieważ co jakiś czas dochodzą do nas słuchy o negocjacjach dotyczących obsady filmu. Dotychczas jedynie angaż Michael Keatona został potwierdzony.

Reżyserem filmu jest Tim Burton. Scenariusz do filmu stworzył Ehren Krueger, który zajmował się takimi produkcjami jak seria Transformers czy też Ring.

Data premiery produkcji nie została jeszcze ustalona.

Źródła: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: AP Images/Invision

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?