• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Nowy film X-men: Dark Phoenix będzie pełen mutantów, których znamy z poprzednich części. Dziś jednak wiemy, że do tej ekipy dołączy także Evan Peters. Grał on Quicksilvera w X-men: Przeszłość, która nadejdzie. 

Historia skupiać będzie się na postaci Jean Grey. Dodatkowo wiemy, że do projektu dołączył Lamar Johnson z kanadyjskiej serii telewizyjnej Next Step. Jednak jego rola nie została jeszcze ujawniona.

Zobacz także: X-Men: Dark Phoenix - znamy reżysera oraz potencjalnego odtwórcę antagonisty

x men apocalypse quicksilver evan peters

Simon Kinberg, reżyser widowiska, został również współproducentem filmu, zaraz obok Hutcha Parkera i Laurena Schuler Donnera. Na ekran powrócą gwiazdy z poprzednich części, takie jak Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Nicholas HoultTye Sheridan, Kodi Smit McPhee i Alexandra Shipp. Premiera filmu planowana jest na 2 listopada 2018 roku. W międzyczasie pojawią się jeszcze inne produkcje ze świata X-Men, a mianowicie Deadpool 2, który ma mieć swoją premierę 1 czerwca przyszłego roku oraz X-Men: The New Mutants debiutując na srebrnym ekranie 13 kwietnia 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com  / Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.