• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kevin Feige, który jest szefem Marvel Studios przyznał, że Jason Statham może pojawić się w nowym filmie. Uwielbia tego aktora, a rozmowy z nim na ten temat wciąż trwają!

Ostatecznie nic z tego nie wyszło z powodu napiętego grafiku aktora. Kilka dni temu byłem na spotkaniu i zadzwonił telefon. Nie rozpoznałem numeru, więc odebrałem. To był Jason Statham. Przepraszał mnie, że nie wyszło nam spotkanie. Ma nadzieję, że może następnym razem się uda. Nie mógł być milszy! – wyjaśnia.

 Aktor jest na liście Kevina Feige’a i niewykluczone, że w końcu zobaczymy go w jakimś filmie Marvela. Feige jednak nie zdradził, o jakiej roli rozmawiali.

Stathama możecie kojarzyć z takich produkcji jak PrzekrętSzybcy i wściekli 8. Obecnie pracuje nad nowym filmem science-fiction pt. Meg, który swoją premierę ma mieć 8 sierpnia 2018 roku. Właśnie stąd jego grafik na chwilę obecną jest tak napięty, że jego udział w filmie Marvela jak na razie kończy się na rozmowach. 

Zobacz także: Blade w MCU? Kevin Feige odpowiada!

marvellogo.svg 1000x600Fot. Materiały prasowe

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.