• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Od 2008 roku świat Marvela wciąż się rozrasta, a w wyczekiwanej produkcji - Avengers: Infinity War - każdy ważny aspekt ze świata MCU, z ostatniej dekady, połączy się w tej produkcji.

Spider-Man: Homecoming to najnowszy film ze stajni Marvela (z Tomem Hollandem w roli głównej). Teraz gdy Peter Parker dołączył do ligi superbohaterów, jego życie przeplata się z takimi postaciami jak Tony Stark czy Steve Rogers. Coraz bardziej widać, że kolejne produkcje zaczynają się coraz bardziej przenikać, niż miało to miejsce w poprzednich odsłonach MCU. 

Zobacz także: Spider-Man: Homecoming przedpremierowo w Kinie Atlantic!

marvellogo.svgfot. Materiały prasowe

Jon Watts zdradził, że kiedy pracował nad nowym Spider-Manem otrzymał specjalny dostęp do rozpiski osi czasu filmowego świata Marvela. 

Istnieje specjalny rozpis linii czasowej. Jeden z moich producentów, Eric Carroll, musiał popracować nad tym i zobaczyć, co gra, a co nie. Przykładowo: tutaj urodził się Kapitan Ameryka.

Mimo że pierwszy film z tej osi został wydany w 2008 roku (Iron Man), to wydarzenia dotyczące Kapitana Ameryki i Thora miały miejsce przed nim. Coś podobnego ma miejsce w świecie DC. Człowiek ze stali otworzył uniwersum, ale teraz to Wonder Woman oficjalnie jest pierwszym filmem z chronologicznego punktu widzenia. 

Watts zdradził także, że dokument ten jest dosyć sporej długości: 

Najbardziej niesamowite w nim jest to, że faktycznie zaczyna się na samym początku czasu. Nie pamiętam tego dokładnie, ale ma to coś wspólnego z Thorem. To naprawdę niesamowity dokument.

Na razie dokument ten nie został ujawniony światu. Miejmy jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ten stan ulegnie zmianie.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.