• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Chociaż Spider-Man: Homecoming będzie pierwszą produkcją MCU z tytułowym bohaterem na czele, to wcześniej mieliśmy już okazje zobaczyć dwie różne wersje filmowego człowieka pająka. Żeby przywrócić świeżość tej postaci reżyser postanowił dodać kilka nowych elementów wliczając w to zmianę jego umiejętności.

Spider-Man: Homecomingfot. Materiały prasowe - Marvel Studios

W wywiadzie z CinemaBlend reżyser Jon Watts wyjaśnił dlaczego Spidey nie będzie miał tradycyjnego pajęczego zmysłu jaki wszyscy znamy:

Wydaję mi się, że widzieliśmy wystarczająco dużo pajęczego zmysłu we wcześniejszych filmach, więc nie skupialiśmy się na tym aspekcie tak bardzo jak było to robione w poprzednich produkcjach. Jednak myślę, że jest to bardzo interesujący motyw, w który warto się zagłębić.

Myślicie, że to dobra decyzja? A może wolicie, żeby stary pajęczy zmysł powrócił? Dajcie znać w komentarzach!

Oficjalny opis filmu: Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który zadebiutował w filmie wytwórni Marvel Studios pt. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, powoli zaczyna odnajdywać się w świecie wraz ze swoją nową tożsamością superbohatera. Podekscytowany swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers, Peter wraca do domu, w którym mieszka ze swoją ciocią May (Marisa Tomei). Pod czujnym okiem swojego mentora - Tony'ego Starka, Peter próbuje wrócić do codziennego życia. Dekoncentrują go jednak myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż tylko przyjacielskim Spider-Manem z sąsiedztwa. Kiedy Volture (Michael Keaton) pojawia się jako nowy złoczyńca, wszystko co Peter uważa za najważniejsze, staje się zagrożone.

Obsada: Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Marisa Tomei (ciocia May), Robert Downey jr. (Tony Stark / Iron Man), Michael Keaton (Sęp), Logan Marshall-Green (drugoplanowy złoczyńca), Michael Chernus (Tinkerer), Bokeem Woodbine (Shocker), Kenneth Choi (dyrektor szkoły, do której uczęszcza Peter), Zendaya (Michelle Gonzalez), Donald Glover, Martin Starr, Michael Barbieri, Laura Harrier (Liz Allan), Tony Revolori (Flash Thompson), Angourie Rice, Jacob Batalon, Tyne Daly.

Za reżyserię filmu odpowiada Jon Watts. Scenarzystami produkcji są John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Premiera Spider-Man: Homecoming zaplanowana jest na 14 lipca 2017 roku.

Źródło: heroichollywod.com / Ilustracja wprowadzenia - Materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleks Zawadzki

Aleksander Zawadzki

O mnie:

Fanboy Marvela, gracz, od czasu do czasu czytelnik science-fiction. Kosmos to ostatnia granica a moje duchowe zwierze to Groot.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.