• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dzięki portalowi Nerdist w końcu otrzymaliśmy kilka nowych szczegółów dotyczących nadchodzącego filmu X-Men: Dark Phoenix uwaga na potencjalne SPOILERY. Jednym z nich jest wiadomości o nowym kostiumie dla Magneta granego przez Michaela Fassbendera. Znany nam wszystkim mutant dostanie podobno strój kojarzący się z liderem kultu. Sugeruje to, że w tej historii Magneto ponownie poprowadzi grupę mutantów, jak mówi portal Nerdist mogą to być Akolici. Dla niewtajemniczonych Akolici są grupą mutantów pod panowaniem Magneta, którzy kierują się zasadą wyższości mutantów nad zwykłymi ludźmi.

magneto1 1000x600fot. Materiały prasowe - 20th Century Fox

Dowiedzieliśmy się również o umieszczeniu w filmie Genoshy, fikcyjnej wyspy u wybrzeży wschodniej Afryki, którą Magneto zamienił w bezpieczną kryjówkę dla mutantów. Być może będzie ona odgrywała ważną role w nadchodzącej produkcji.

Na ekran powrócą gwiazdy z poprzednich części, takie jak Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Nicholas HoultTye Sheridan, Kodi Smit McPhee i Alexandra Shipp. Premiera filmu planowana jest na 2 listopada 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleks Zawadzki

Aleksander Zawadzki

O mnie:

Fanboy Marvela, gracz, od czasu do czasu czytelnik science-fiction. Kosmos to ostatnia granica a moje duchowe zwierze to Groot.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.