• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak podaje Umberto Gonzalez, prowadzący The Hashtag Show, najprawdopodobniej poprzednie doniesienia o przejęciu fotela reżysera przez Ruperta Wyatta (Geneza planety małp) mogą okazać się nieaktualne. Wyatt był najpewniejszym kandydatem wytwórni Warner Bros., choć warto zaznaczyć, że w marcu pojawił się pogłoska o reżyserowaniu tej produkcji przez Davida S. Goyera, który jest współautorem scenariusza. Pod koniec kwietnia wypłynęła także plotka o udziale George'a Millera (Mad Max: Na drodze gniewu).

Zobacz również: Armie Hammer zagra główną rolę w filmie o Zielonej Latarni?

Ujawniono również szczegóły dotyczące Hala Jordana i Johna Stewarta - głównych bohaterów. Jordan miałby być mężczyzną rasy białej w wieku 39-50 lat, który jest byłym pilotem wojskowym, a obecnie weteranem w Korpusie Zielonych Latarni. Jeśli zaś chodzi o Stewarta to wskazano na Afroamerykanina mającego 21-30 lat. Przed wstąpieniem do Korpusu Zielonych Latarni był on snajperem w wojsku.

Green Lantern Corps ma być filmem ukazującym relacje między starszym i bardziej doświadczonym Halem Jordanem/Zieloną Latarnią, a przechodzącym szkolenie w Korpusie Johnem Stewartem. Scenariusz Green Lantern Corps zostanie przygotowany przez Davida Goyera i Justina Rhodesa, a producentem wykonawczym będzie Geoff Johns. Premiera obrazu planowana jest na 24 lipca 2020.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.