• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Jon Watts, który pracuje teraz nad filmami z MCU zdradził, że istnieje oficjalny timeline uniwersum. Dziś chcielibyśmy to rozszerzyć i przedstawić wam pracę pewnego fana Marvela. Internauta, który używa pseudonimu Ghost Rider stworzył stronę, gdzie możemy zobaczyć szczegółową oś czasu uniwersum. Nie ogranicza się ona tylko do filmowych produkcji, co pozwala bardziej poznać postaci, historie, czy świat. Oś zaczyna się w okolicach 1906 roku, czyli długo przez pierwszą wojną światową.  

Pracę Ghosta możecie zobaczyć tutaj.

Zobacz także: Green Lantern Corps jednak bez reżysera?

avengers full house video 1000x600Fot. Materiały prasowe

Ghost Rider stworzył także mapę, gdzie umieścił pineski z najważniejszymi wydarzeniami. Nie jest niczym nowym fakt, iż zdecydowana większość akcji ma miejsce w Stanach Zjednoczonych. Na zachodzie także doszło do kluczowego starcia bohaterów rozbitych na dwa obozy. Te wydarzenia mogliśmy oglądać w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Ghost Rider twierdzi także, że zaraz przy naszych granicach znajduje się Sokovia, która była miejscem akcji drugiego film o bohaterach drużyny Avengers.

Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.