• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Całkiem niedawno na Facebooku odbyło się Q&A z udziałem reżysera obu części Strażników Galaktyki - Jamesa Gunna. Zdradził on, że szczególnie interesują jego jeszcze dwie, dotychczas nieprzedstawione w żadnym filmie postacie.

Chciałem zrobić film o Hit-Monkey. Naprawdę BARDZO chciałem to zrobić. Interesuje mnie także pokazanie konfrontacji Hulka z Red Hulkiem.

Hit-Monkey to jak sama nazwa wskazuje małpa, a dokładnie makak.Wytrenowana na zawodowego zabójcę postanowiła zemścić się na zabójcach swojego klanu. Specjalizuje się w broni palnej, a swój debiut Hit-Monkey zaliczył w komiksie z 2010 roku o jakże oryginalnym tytule - Hit-Monkey #1.

Znalezione obrazy dla zapytania hit monkeyFot. Marvel

Zobacz również: Zobacz pierwsze 4 minuty filmu Spider-Man: Homecoming!

Niestety Hit-Monkey ma niewielkie szanse na filmowy debiut w niewielkiej przyszłości. Co innego Red Hulk,o którego pojawieniu się mówiono przy okazji Kapitana Ameryki: Wojny Bohaterów. Pomimo obecności w filmie jego alter-ego, generała Rossa nie dano nam zobaczyć jak zmienia się on w wielkiego potwora. No cóz, może to znak i w nadchodzących filmach doczekamy się starcia Hulka ze swoim czerwonym odpowiednikiem.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Robert Krakowski

Robert Krakowski

Stały współpracownik

O mnie:

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.