Jurassic World 2 coraz bliżej! Zakończono zdjęcia do filmu!

Producent Frank Marshall ujawnił na Twitterze, że Jurassic World: Fallen Kingdom kończy swój ostatni tydzień zdjęć.


J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy) wyreżyseruje Jurassic World: Fallen Kingdom na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine, Jeff Goldblum i Daniella Pineda. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku.

Jak na razie niewiele wiadomo o fabule filmu. Jedyne co wiemy to, że będzie ona nawiązywać do oryginalnego Jurassic Park bo w obsadzie znajduje się James Cromwell odgrywający rolę Benjamina Lockwooda – partnera biznesowego Johna Hammonda, który był założycielem pierwszego Parku Jurajskiego. Wiemy też, że fabuła będzie kontynuować motyw uzbrojonych dinozaurów przedstawiony w poprzedniej części.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly

Fanboy Marvela, gracz, od czasu do czasu czytelnik science-fiction. Kosmos to ostatnia granica a moje duchowe zwierze to Groot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?