• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Scarlett Johansson jest już po zdjęciach do filmu Avengers: Infinity War. Już kolejny raz wciela się w postać Czarnej Wdowy. W jednym z wywiadów rzuciła trochę światła na jej relację z Hulkiem. Powiedziała, że jest nią poruszona. Postać, w którą wciela się aktorka, rozwija swoją relację z bohaterem granym przez Marka Ruffalo.

Zobacz także: Avengers: Infinity War - mamy oficjalny opis fabuły!

W jednym z wywiadów, których udzieliła dowiadujemy się: 

Czułam się naprawdę przygnębiona. Nie wiem dlaczego. Czułam się wręcz pusta w środku. Trochę za sprawą postaci granej przez Marka. To w końcu powinno być takie solidne, a tak naprawdę okazuje się, że nie jest… I przy okazji przypomniało mi wiele wydarzeń z życia, jakie działy się w tamtym okresie.

avengers age of ultron black widow and hulk 1000x600Fot. Materiały prasowe

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T'Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Michael Rooker jako Yondu, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos. Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.