• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Na stronie Movie Script Zone pojawił się niedawno przedmiot opisany jako scenariusz Gwiezdnych wojen: Ostatni Jedi z autografami jedenastu aktorów grających w produkcji m.in.: Daisy Ridley, Domhnalla Gleesona, Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Benicio Del Tora, Johna Boyegi czy Andy'ego Serkisa. Ciekawostką jest pojawienie się nazwiska Toma Hardy'ego, który wedle różnych pogłosek ma otrzymać rolę epizodyczną (najprawdopodobniej będzie szturmowcem, który rozpozna Finna - przyp. autora). Egzemplarz scenariusza pierwotnie kosztował ok. 900 dolarów (ok. 3,4 tys. złotych*), jednak ostatecznie przeceniono go na niecałe 300 dolarów (ok. 1,1 tys. złotych*). Choć sprzedający zapewnia o autentyczności produktu, jest skłonny wystawić stosowny certyfikat i wydać dożywotną gwarancję na niego, to najprawdopodobniej możemy mieć tu do czynienia z fałszywką (świadczyć może o tym niska cena czy podpisy aktorów, które nie pokrywają się z wcześniej złożonymi przez nich autografami - przyp. autora). Szczegóły na temat scenariusza można znaleźć w tym miejscu.

OstatniJedi scenariuszFot. Movie Script Zone

Zobacz również: San Diego Comic Con bez panelu poświęconego Gwiezdnym wojnom: Ostatniemu Jedi!

Na premierę Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi musimy czekać do 15 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong'o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony'ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy'ego Serkisa. Do obsady dołączyli także: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

* kurs dolara na podstawie NBP z dnia 04.07.2017.

Źródło: Movieweb / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm/Disney

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.