Liga sprawiedliwosci

Zobacz 2. odcinek Star Wars: Forces of Destiny! Rey i BB-8 powracają!

Prezentujemy drugi odcinek serii krótkometrażowych animacji ze świata Gwiezdnych Wojen – Star Wars: Forces of Destiny. Podobnie do pierwszego odcinka akcja poniższego filmu rozgrywa się podczas epizodu siódmego – Przebudzenia Mocy.

https://www.youtube.com/watch?v=KPhiPd-EXCA

Star Wars: Forces of Destiny zapowiedziany został w kwietniu tego roku na imprezie Star Wars Celebration. Historie opowiedziane w serialu zaliczają się do głównego kanonu sagi; mają one ukazywać, jak zarówno duże i małe wybory kształtowały losy ulubionych, kobiecych postaci, takij jak Rey, Jyn, Leia czy Amidala. Mikro-seria będzie dostępna na kanale Disneya na YouTube i będzie się składać z 8 epizodów.

Zobacz również: San Diego Comic Con bez panelu poświęconego Gwiezdnym wojnom: Ostatniemu Jedi!

Tymczasem na premierę najnowszego epizodu Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi musimy czekać do 15 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady dołączyli także: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta