• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Mam dla Was mnóstwo świeżutkich materiałów promujących najnowszy film Luca Bessona, a mowa tutaj oczywiście o zbliżającym się wielkim krokami, wysoce oczekiwanym widowisku science fiction pt. Valerian i miasto tysiąca planet! Poniżej znajdziecie fragmenty filmu oraz spoty telewizyjne. Zapraszam serdecznie do oglądania!

  • Widowiskowe fragmenty filmu:

  • Spoty telewizyjne:

 Zobacz również: Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem - kolejna zapowiedź tenisowego widowiska!

Opis dystrybutora (kino): Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. 

Obsada widowiska: Dane DeHaan - Valerian, Cara Delevingne - Laureline, Clive Owen - Arün Filitt, Rihanna - Bubble, Ethan Hawke - Alfons Jolly, Kris Wu - Sierżant Neza, Sam Spruell - Generał Okto Bar, Alain Chabat - Pirat Bob, a także Herbie Hancock, Rutger Hauer, John Goodman i Mathieu Kassovitz.

Reżyserem oraz scenarzystą filmu jest utalentowany i ceniony w branży filmowej Luc Besson. Francuski twórca słynie przede wszystkim z dwóch produkcji - Leona zawodowca i Piątego elementu. Ostatni z rzeczonych obrazów to pełne akcji widowisko science fiction, którym w teorii ma być również nadchodzący wielkimi krokami Valerian i miasto tysiąca planet. Czy Lucowi Bessonowi uda się kolejny raz zachwycić widzów, jak w przypadku jego pierwszej kosmicznej odysei? W Polsce przekonamy się o tym 4 sierpnia 2017 roku, kiedy omawiany film wejdzie na ekrany kin.

valerianposterFot. materiały prasowe

Źródło: Geek Tyrant / Ilustracja wprowadzenia - EuropaCorp; Fundamental Films

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.