• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Hmmm, zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wyglądałoby Wasze życie, gdybyście byli raperami? Czy kiedykolwiek marzyliście o stanięciu na scenie niczym Eminem i delektowaniu się owacjami i blaskiem reflektorów? Cóż... Patricia Dombrowski (Danielle Macdonald w prawdziwie przełomowej roli) bije się właśnie z takimi myślami w nowym zwiastunie filmu Patti Cake$, który jest reżyserskim (kinowym) debiutem Geremy'ego Jaspera. Zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Ona się doigra - oto zwiastun telewizyjnej wersji pierwszego filmu Spike'a Lee!

Macdonald wciela się w kobietę o nazwisku Dombrowski, pseudonimy - Killa P, Patti Cake$, która jest ambitną raperką, próbującą przebić się w New Jersey z pomocą swojej babci (Cathy Moriarty), mamy (Bridget Everett) i prawdziwych przyjaciół, a tymi są Jheri (Siddharth Dhananjay) i Basterd (Mamoudou Athie).

Czy rymy Patti chwycą widownię za serce? A może brak im odpowiedniej dla raperów głębi? Dowiedźcie się o tym podczas seansu film pt. Patti Cake$, którego premiera zaplanowana została na 1 września.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - kadr z powyższego zwiastuna

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.