• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie wiem, jak Wy, ale ja nigdy nie pogardzę dobrym filmem z niegdysiejszą ikoną akcji. O kim mówię? Mam na myśli Wesley'a Snipesa, którego kariera ewidentnie wyblakła i straciła rozpęd przez ostatnią dekadę w związku m.in. z problemami z prawem. Niemniej fani tego sympatycznego, czarnoskórego aktora będą mogli niebawem podziwiać swojego ulubieńca w nowym filmie akcji zatytułowanym Armed Response. Poniżej prezentuje Wam pierwszy zwiastun tej produkcji, która, o dziwo, wydaje się całkiem znośna. Czuć tutaj posmak typowego akcyjniaka z lat 90. A zresztą zobaczcie sami!

Zobacz również: Atomic Blonde - Charlize Theron i James McAvoy bohaterami nowego fragmentu filmu!

Fabuła Armed Response skoncentruje się na małym zespole uzbrojonych żołnierzy, którzy podejmą się zadania infiltracji pewnego obiektu kontrolowanego przez zaawansowaną sztuczną inteligencję. Oczywiście cała zabawa zaczyna się w momencie, gdy wspomniana załoga wchodzi na teren zakładu i zostaje w nim zamknięta. W opisie filmu można przeczytać, iż ekipa żołnierzy próbując odkryć zagadkę śmierci poprzedniego zespołu, doświadcza dziwnych i przerażających zjawisk.

trailer for the wesley snipes action film armed response actually looks pretty good11Fot. materiały prasowe

W filmie występują również: Anne Hesch, Gene Simmons, Seth Rollins i Dave Annable.

Źródło: Geek Tyrant / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.