• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Po potwierdzeniu informacji odnośnie tego, że Spider-Man zagości w Filmowym Uniwersum Marvela, większość fanów mogła być pewna jego występu w dwóch, ewentualnie trzech filmach. Mowa była o produkcjach - Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Spider-Man: Homecoming oraz ewentualnie Avengers: Infinity War. Jednakże współpraca pomiędzy Sony Pictures, a Marvel Studios przebiega w tak dobrej atmosferze, że Pajączek zagości w MCU na dłuższą chwilę.

W jednym z wywiadów promujących nadchodzące Homecoming, Kevin Feige z Marvela ujawnił plany wytwórni, związane z postacią Petera Parkera. Zdradził też, jak ważny dla całego MCU będzie sequel Spider-Man: Homecoming.

Celujemy w opowieść, która rozgrywać się będzie na przestrzeni pięciu filmów - Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Spider-Man: Homecoming, Avengers: Infinity War, Avengers 4 i Homecoming 2 - chociaż sami jeszcze nie wiemy, czy taki będzie tytuł. To będzie niesamowita przygoda Petera Parkera. Jego droga zaczęła się w Wojnie bohaterów, której końcówka prowadzi nas prosto do rozpoczęcia Homecoming, oraz powrotu postaci do szkoły średniej. Następnie mamy dwie części Avengers, w których bohater wciąż będzie uczniem liceum. Ta oryginalna historia, składająca się z 22 filmów, zakończy się filmem o Avengers w maju 2019 roku, a już dwa miesiące później dostaniecie kontynuację solowych przygód Petera Parkera i Spider-Mana, którzy wyznaczą nowy szlak dla tego uniwersum.

Nie ma nawet takiej możliwości, żeby Sony przeszło obojętnie obok bardzo dobrych recenzji Spider-Man: Homecoming (chociażby 93% na Rotten Tomatoes) oraz zapewne bardzo owocnego wyniku w światowym box-office. Łatwo więc wyobrazić sobie sytuację, w której Człowiek Pająk zagości w MCU na dłużej, niż planowana trylogia, którą zdradził już odtwórca głównej roli, Tom Holland. Niewątpliwie Spider-Man rośnie na jedną z kluczowych postaci w nadchodzących wydarzeniach Filmowego Uniwersum Marvela, o czym przekonamy się w nadchodzących filmach.

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming - recenzja filmu o pajączku, który zawitał do MCU

Peter Parker Tom HollandFot. Materiały prasowe

Oficjalny opis filmu: Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), który zadebiutował w filmie wytwórni Marvel Studios pt. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, powoli zaczyna odnajdywać się w świecie wraz ze swoją nową tożsamością superbohatera. Podekscytowany swoimi doświadczeniami z drużyną Avengers, Peter wraca do domu, w którym mieszka ze swoją ciocią May (Marisa Tomei). Pod czujnym okiem swojego mentora - Tony'ego Starka, Peter próbuje wrócić do codziennego życia. Dekoncentrują go jednak myśli o udowodnieniu sobie samemu, że jest kimś więcej niż tylko przyjacielskim Spider-Manem z sąsiedztwa. Kiedy Volture (Michael Keaton) pojawia się jako nowy złoczyńca, wszystko co Peter uważa za najważniejsze, staje się zagrożone.

Obsada: Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Marisa Tomei (ciocia May), Robert Downey jr. (Tony Stark / Iron Man), Michael Keaton (Sęp), Logan Marshall-Green (drugoplanowy złoczyńca), Michael Chernus (Tinkerer), Bokeem Woodbine (Shocker), Kenneth Choi (dyrektor szkoły, do której uczęszcza Peter), Zendaya (Michelle Gonzalez), Donald Glover, Martin Starr, Michael Barbieri, Laura Harrier (Liz Allan), Tony Revolori (Flash Thompson), Angourie Rice, Jacob Batalon, Tyne Daly.

Za reżyserię filmu odpowiada Jon Watts. Scenarzystami produkcji są John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Premiera Spider-Man: Homecoming zaplanowana jest na 14 lipca 2017 roku.

Źródło: ScreenRant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.