• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia Toho Pictures zaprezentowała pierwszy teaser anime pt. Godzilla: Monster Planet. Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix w listopadzie 2017 roku. Zapowiedź widowiska znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Czy Godzilla mógłby pojawić się w świecie rzeczywistym? Znany astrofizyk wyjaśnia!

Opis filmu: Ostatnie lato XX wieku. W tych dniach ludzie uświadomili sobie, że nie są jedynymi władcami Ziemi. Pojawiły się gigantyczne potwory "kajiu” i największy z nich – Godzilla — która sama potrafi zgładzić inne kaiju. Po trwającej pół wieku wojnie z potworami ludzkość uznała swoją porażkę i postanawia opuścić Ziemię. W 2048 roku nieliczni wybrańcy, wskazani przez sztuczną inteligencję kontrolowaną przez rząd, weszli na pokład międzygwiezdnego statku imigranckiego Aratrum i udali się w podróż na „Cetus: Planetę Tau e” znajdującą się 11.9 milionów lat świetlnych od Ziemi. Niestety na planecie nie udało się w zakładanym terminie stworzyć ziemskich warunków i nie było szansy, aby ludzkość mogła przetrwać na nowej planecie. 

Młodzieniec Haruo, wraz z innymi imigrantami, znajduje się na pokładzie statku Aratum. Kiedy miał 4 lata, na jego oczach Godzilla zabiła mu rodziców. Od tamtej pory myśli wyłącznie o powrocie na Ziemię i zabiciu Godzilli. Odkąd pewnym staje się, że nie ma nadziei na imigrację na inne planety oraz w związku z pogorszeniem się warunków życiowych na statku, na pokładzie zaczyna przodować grupa chcąca powrotu na Ziemię (jest w niej Haruo), załoga decyduje się na długą podróż hiperprzestrzenną w kierunku Ziemi. Jednakże, w chwili powrotu, na Ziemi minęło 20 tysięcy lat. Planeta stała się nie tylko wielką niewiadomą, ale również światem i ekosystemem zdominowanym przez Godzillę. Czy ludzkości uda się odzyskać Ziemię? Jaki los czeka Haruo?

Obsada: Głosy podkładać będą Yuuki Kaji, Takahiro Sakurai, Mamoru Miyano, Junichi Suwabe, Kana hanazawa, Tomokazu Sugita.

Reżyserią zajmują się: Kobun Shizuno i Hiroyuki Seshita. 

godzilla plakatfot. materiały prasowe

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.