Advertisementpixel

Blade Runner 2049 – neonowa metropolia na nowej okładce magazynu EMPIRE!

Niedawno mogliście podziwiać na łamach naszej strony nowe, ekskluzywne zdjęcie pochodzące z ostatniego numeru magazynu EMPIRE, które promowało film Blade Runner 2049, a dzisiaj przedstawiamy Wam subskrybencką okładkę tegoż czasopisma, poświęconą, jak nietrudno się domyślić, wspomnianemu powyżej widowisku science fiction. Warto tutaj dodać, że gwiazdami produkcji są Harrison Ford oraz Ryan Gosling, z czego tylko drugiego z panów możemy podziwiać na poniższej grafice. Oficer K odwrócony jest tyłem do czytelników i zmierza w stronę neonowej metropolii. Chyba przyznacie mi rację, okładka cechuje się świetnym klimatem.

empire blade runner subscribers cover

Zobacz również: Baby Driver – Edgar Wright planuje sporządzić sequel?!

W obsadzie produkcji znajdują się również: Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista, Edward James Olmos i Jared Leto.

Oficjalny opis filmu: Trzydzieści lat po wydarzeniach znanych z pierwszej odsłony kultowego obrazu science fciton, nowy łowca androidów, oficer policji znany pod pseudonimem K (Ryan Gosling) dowiaduje się o długo skrywanym sekrecie, który ma na tyle wielki potencjał, aby odpowiednio wykorzystany mógł pogrążyć to, co zostało ze społeczeństwa ludzkiego w chaosie. Niecodzienne znalezisko bohatera zmusza go do podjęcia ważnej misji. Zadaniem tym jest odszukanie Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, którego uznano za zaginionego… ten status bohatera trwa już od 30 lat!

Wyreżyserowana przez Denisa Villeneuve’a na podstawie scenariusza autorstwa Hamptona Fanchera i Michaela Greena, produkcja Blade Runner 2049 została oparta na postaciach pochodzących z powieści Philipa K. Dicka pt. Czy androidy śnią o elektrycznych owcach? Sequel genialnego widowiska pojawi się na ekranach polskich kin już 6 października.

321 2

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?