• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po sukcesach filmów z uniwersum Marvela, DC czy X-Menów, portal The Independent donosi, że Warner Bros. rozważa stworzenie sequela przygód Williego Wonki uwzględniając przy tym możliwość wyprodukowania kolejnych części. W związku z tym, kierownictwo wytwórni poszukuje kogoś niezwykle charyzmatycznego pokroju Roberta Downey Jr. do roli młodego Wonki. Najczęściej przewijającym się kandydatem okazuje się być Ryan Gosling. Wybór tego aktora może wynikać z sukcesu La La Land, w którym pokazał on swoje możliwości wokalne i taneczne, a także udziale w filmie Łowcy Androidów 2049.

Dotychczas Willy Wonka doczekał się dwóch filmów kinowych. Pierwszą produkcją był musical Willie Wonka i fabryka czekolady z 1971 roku z udziałem Gene'a Wildera, a drugą obraz Charlie i fabryka czekolady z 2005 roku, gdzie główną rolę zagrał Johnny Depp. Nadchodząca adaptacja, oparta na postaci wykreowanej przez Roalda Dahla, będzie prequelem Charliego i fabryki czekolady skupiającym się na wczesnych przygodach Wonki. Charlie Bucket prawdopodobnie nie pojawi się w tym filmie, lecz jest szansa na jego obecność w przyszłych częściach. Nazwisko reżysera nie zostało jeszcze ujawnione. Wiadomo jedynie, że producentem będzie David Heyman.

Gene Wilder jako Willie WonkaFot. Warner Bros.

Źródło: The Independent / Ilustracja wprowadzenia: The Independent

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.