• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Próba radzenia sobie ze stratą przybiera czasem różne formy. Niektórzy ludzie pogrążają się w smutku, inni popadają w pijaństwo. Jednakże Rafe Spall i jego znajomi zderzając się ze śmiercią, postanawiają odreagować niemiłe wydarzenie na drodze wyprawy do przerażającego, skandynawskiego lasu. Pełen emocji i napięcia zwiastun filmu The Ritual znajdziecie poniżej! Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Ryan Gosling stanie się Willy'm Wonką w nowym filmie?

Spall wraz ze znajomymi (Robert James-Collier, Arsher Ali oraz Sam Troughton) zmierza w głąb przerażającego terytorium, aby zapomnieć na chwilę o morderstwie swojego bliskiego przyjaciela podczas pewnego napadu na sklep, które wymknęło się spod kontroli.

Zatem zamiast udać się do, jak można by słusznie przypuszczać, kolebki leczenia wszystkich smutków - Vegas, bohaterowie wyruszają w dzicz, dzięki czemu widzowie otrzymają horror w stylu Wiedźmy z Blair.

Reżyser segmentu filmu V/H/S, David Bruckner dowodził pracami nad omawianym horrorem, kierując się scenariuszem autorstwa Joe'ego Bartona, który jest adaptacją powieści Adama Nevilla. The Ritual pojawi się w amerykańskich kinach już 13 października... w piątek, rzecz jasna.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - kadr z powyższego zwiastuna

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.