• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po kilku miesiącach ciszy doczekaliśmy się nowych informacji o czwartej części Pitbulla. I chociaż zdjęcia do filmu mają ruszyć w najbliższym czasie, to nasza wiedza wciąż jest szczątkowa, a przy projekcie dalej więcej jest znaków zapytania niż potwierdzonych i szczegółowych informacji. Miejmy nadzieję że te pojawią się już niedługo, a póki co pozostaje nam dzielić się nieoficjalnymi wiadomościami.

Jak pamiętamy początkowo czwartą część Pitbulla przygotowywał autor poprzednich - Patryk Vega. Nieporozumienia między reżyserem Nowych porządków i Niebezpiecznych kobiet a producentem filmu Emilem Stępniem spowodowały, że na początku roku doszło do głośnego i opisywanego w mediach rozstania Vegi oraz części aktorów mocno związanych z serią, a na miejsce twórcy Służb specjalnych zatrudniono innego speca od mocnego kina - Władysława Pasikowskiego. Od tamego czasu o nowej części najpopularniejszej serii filmowej w Polsce było dosyć cicho. Nie oznacza to, że projekt porzucono i nie czyniono nad czwartą częścią żadnych przygotowań, bo pojawiła się właśnie informacja, że aktorzy czekają na sygnał do wejścia na plan zdjęciowy, a pierwszy klaps na nim ma paść podczas wakacji. Informację tę potwierdził Fakt u rzecznika Doroty "Dody" Rabczewskiej.

Zobacz również: Recenzja książki Niebezpieczne kobiety Patryka Vegi

Doda Pitbull 1fot. kadr z teledysku Niebezpieczna kobieta

Pozostałą wiedzę o filmie zdradza tabloidowi anonimowy informator, który dzieli się kilkoma informacjami o niedawno ukończonym scenariuszu. Okazuje się że mimo tworzenia produkcji pod szyldem Pitbulla, to czwarta część nie będzie kontynuacją, lecz zupełnie nową historią osadzoną w środowisku mafijnym. Jest to dosyć logiczne posunięcie skoro film obędzie się bez większości aktorów kojarzonych z serią. Co więcej, akcja Pitbulla 4 nie będzie się ograniczać do Polski, gdyż zaplanowano również sceny w Paryżu oraz na jednej z egzotycznych wysp. Potwierdzono również, że rola Dody, mająca być według spekulacji kością niezgody, będzie znacząca i ważna, co oznacza, że piosenkarka i początkująca producentka filmowa faktycznie stanie przed największym aktorskim wyzwaniem w swojej filmowej karierze.

Wciąż pozostaje nam czekać na oficjalne informacje, bo dalej niewiadomą pozostają podstawowe informacje takie jak: zarys fabuły, obsada sequela czy osoba na stanowisku reżysera, gdyż funkcja Władysława Pasikowskiego nie została właściwie w pełni określona.

Zobacz również: Producent Pitbulla zabiera głos. Przeczytaj jego oświadczenie

Czwarty Pitbull ma trafić do kin w 2018 roku.

Źródło: fakt.pl / ilustracja wprowadzenia: kadr z teledysku Niebezpieczna kobieta

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.