• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Alan Silvestri, kompozytor, który stworzył muzykę do takich filmów jak: Sędzia Dredd, Powrót do przyszłości, Miłość, szamargd i krokodyl, Predator, Forrest Gump, Cast Away - poza światem czy Avengers teraz będzie pracować przy nowym filmie Stevena Spielberga zatytułowanym Ready Player One. Stały współpracownik reżysera, John Williams nie będzie obecny przy projekcie, ponieważ zajmie się tworzeniem muzyki do innego filmu swojego przyjaciela zatytułowanego The Papers, którego postprodukcja będzie odbywać się w tym samym czasie co do Ready Player One. Oto oświadczenie wytwórni Spielberg's Amblin Productions:

Steven i John zdycydowali, że Alan Silvestri jest idealnym kandydatem do filmu Ready Player One, ponieważ Steven pracował już (jako producent) z Alanem w latach 80., przy filmach Powrót do przyszłości, a także Alan komponował muzykę do innych filmów dla Steven's Amblin i DreamWorksa.

Alan Silvestri emmyfot. Associated Press

Zobacz również: Pitbull 4 - pierwszy klaps coraz bliżej. Doda gwiazdą filmu

Film jest adaptacją prozy Ernesta Cline'a. Akcja obrazu dzieje się w niedalekiej przyszłości. Ready Player One śledzi historię nastoletniego wyrzutka, Wade'a Wattsa (Sheridan), który ucieka z jego ponurego otoczenia logując się do systemu OASIS - wirtualnej i globalnej utopii, gdzie użytkownicy mogą prowadzić idylliczne życie. Kiedy ekscentryczny miliarder - twórca wspomnianego projektu umiera, oferuje on swoją ogromną fortunę jako nagrodę w skomplikowanym wyścigu skarbów. Wraz z innymi graczami z całego świata Wade przyłącza się do ekscytującej pogoni za bogactwem, podczas której zmuszony jest zmierzyć się z potężnymi korporacjami i bezwzględnymi konkurentami zdolnymi wykonać każdy, nawet najbardziej szaleńczy krok - zarówno w systemie OASIS, jak i prawdziwym życiu - w celu przybliżenia się do osiągnięcia sukcesu.

W filmie występują: Tye Sheridan, Olivia Cook, Simon Pegg, Ben Mendelsohn, Mark Rylance, TJ Miller.

Reżyserem filmu Ready Player One jest utalentowany Steven Spielberg. Premiera widowiska zaplanowana została na 30 marca 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia:

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.