• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

O pojawieniu się Steppenwolfa w Lidze Sprawiedliwości można było dowiedzieć się za sprawą zestawów Lego czy figurek i to właśnie dzięki nim łatwiej możemy sobie wyobazić to, jak będzie ta postać wyglądała w filmie. Niedawno odtwórca roli czarnego charakteru Ciarana Hinds (Gra o tron) opowiedział w programie BBC pt. The Michael Ball Show o tym, że nie postawił stopy na planie filmowy. Ponadto wyjawił również motywy, jakimi kieruje się Steppenwolf:

Przepraszam, ale nie jestem w kostiumie. Zresztą nie miałem go, gdy to robiłem. Wszystko zostało zrobione w technologii motion capture. Więc... umieścili na mojej głowie specjalny kask, rozstawili dwie kamery i uchwycili wszystkie moje gesty oraz mimikę. W zasadzie chcą stworzyć pewną konstrukcję i wykorzystają do tego mimikę mojej twarzy - oczy, usta i głosy - tworząc z tego wszystkiego mordeczego oraz żądnego zemsty Steppenwolfa z planety Apokolips. Będzie chciał zaprowadzić piekło na Ziemi.

Hinds opowiedział także o trudnościach wynikających z tego, że nie był on fizycznie obecny na planie filmowym:

Nie, nie wiem czy bali się przyjść i mnie poznać. Nie, z pewnoscią nie odczuwali strachu. To w końcu tylko wyobrażenie, które tworzy się przy pomocy zielonego ekranu. To też było kolejnym wyzwaniem, które okazało się świetną zabawą. Za każdym razem dopingowali mnie i dawali wskazówki: "Tutaj, spójrz tam, wyobraź sobie to, zrób tamto, idą w Twoją stronę".

Zobacz również: Oto wypasiony kostium Batmana z Ligi Sprawiedliwości!

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Za reżyserię filmu odpowiada Zack Snyder oraz Joss Whedon. Autorem scenariusza jest Chris Terrio. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.