• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po ostatnich doniesieniach o ogromnym sukcesie finansowym filmu Wonder Woman studio Warner Bros. podjęło decyzję o rozpoczęciu prac nad produkcją kontynuacji ponownie obsadzając na stołku reżyserskim Patty Jenkins. Jak donosi portal Screen Rant doszło już do przecieku kliku informacji odnośnie fabuły Wonder Woman 2. Uwaga na SPOILERY!

Wielu z Was zastanawiało się pewnie czy uśmiercony w finale Wonder Woman Steve Trevor (Chris Pine) ma szanse na powrót do uniwersum. Jak donosi źródło dla DC nic nie jest niemożliwe i ukochany Diany ma ponownie zagościć z nią wspólnie na wielkim ekranie. Nie znamy szczegółów powrotu tego bohatera. Możemy tylko przypuszczać, że Warner chce stworzyć swoją wersję Zimowego Żołnierza.

Akcja filmu rozgrywać ma się w latach 80. kiedy to Diana stawi opór Sowietom u schyłku zimnej wojny. 

Znalezione obrazy dla zapytania wonder woman chris pine

 

 

Opis filmu Wonder WomanZanim stała się ona Wonder Woman, nazywała się Diana, była księżniczką Amazonek, trenowała, aby być niepokonaną wojowniczką. Wychowywała się na zacisznej wyspie, kiedy to amerykański pilot rozbił się na jej wybrzeżu i opowiedział o ogromnym konflikcie, szalejącym w świecie zewnętrznym. Diana opuszcza swój dom, przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. Walcząc u boku mężczyzny, w drodze do zakończenia wojny, Diana odkryje swoje moce... oraz swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada : Gal Gadot (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), Chris Pine (Star Trek), Robin Wright (House of Cards), Danny Huston (Starcie tytanów), David Thewlis (Teoria wszystkiego), Ewen Bremner (Exodus: Bogowie i królowie), Saïd Taghmaoui (American Hustle), Elena Anaya (Skóra, w której żyję), Connie Nielsen (Gladiator) i Lucy Davis (Wysyp żywych trupów).

Film został wyreżyserowany przez Patty Jenkins. Jego producentami są Charles Roven, Zack Snyder i Deborah Snyder. Z kolei Richard Suckle, Stephen Jones, Wesley Coller, Geoff Johns i Rebecca Roven podjęli się zadania producentów wykonawczych omawianego widowiska.

Premiera Wonder Woman odbyła się 2 czerwca 2017 roku.

Źródło: ScreenRant / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.