• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po ogłoszeniu przez Sony nazwiska odtwórcy roli w filmie o Venomie, pojawiły się interesujące doniesienia na temat roli, jaką ma w nim odegrać postać Anne Weying - była żona Eddiego Brocka/Venoma. That Hashtag Show ujawnił, że postać ta ma w sposób znaczący wpłynąc na fabułę obrazu.

Po raz pierwszy Anne Weying pojawiła sie w zeszycie Amazing Spider-Man #375 jako realizująca się prawniczka. Pomogła nawet Peterowi Parkerowi pokonać swojego dawnego partnera, który w jej odczuciu calkowicie oszalał. Gdy została zastrzelona przez Sin-Eatera i połączyła się z symbiotem przeistoczyła się w She-Venom.

Obecnie wytwórnia poszukuje odpowiedniej kandydatki do tej roli przy czym preferowane są aktorki w wieku od 25 do 32 lat. Redaktorzy portalu That Hashtag Show są zdania, że kostium filmowego Venoma ma być inspirowany komiksem Ultimate Spider-Man, co w rezultacie ma umożliwić powiązanie bohatera z Człowiekiem Pająkiem.

Venom Sinner Takes AllKadr z komiksu Venom: Sinner Takes All, fot. Marvel

Zobacz również: Venom będzie... komedią w stylu Zombieland?!

Venom po raz pierwszy pojawił się w 1984 roku w komiksie Marvela pt. The Amazing Spider-Man #252 jako pozaziemska forma życia będąca kostiumem Spider-Mana. Dopiero po kilku latach stworzenie opuściło Petera Parkera i przeniosło się na fotografa Eddiego Brocka, dając początek Venomowi. Od tamtej pory postać pojawiała się w wielu formach i posiadała licznych gospodarzy. Jeśli chodzi o duży ekran, to Venoma mogliśmy zobaczyć w Spider-Manie 3 w reżyserii Sama Raimiego. Wtedy wcielił się w niego Topher Grace. Od 2007 rou krążyły plotki dotyczące produkcji poświęconej wyłącznie tej postaci, jednak wszelkie próby wcielenia w życie tego pomysłu spełzły na niczym. Jeszcze w 2013 roku reżyserem tego obrazu miał być Alex Kurtzman, lecz obecnie w żadnym razie nie jest on związany z realizowanym projektem.

Źródło: Screen Rant, Movieweb / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.