• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia Sony Pictures Animation z okazji zbliżającej się premiery ich nowego dzieła pt. Emotki. Film, opublikowała jego cały początek w sieci! Zapraszam do oglądania! Myślicie, iż ta nietypowa animacja chwyci za serca widzów? A może okaże się prawdziwym niewypałem?

Zobacz również: Christopher Nolan wyreżyseruje nowego Bonda?

Emotki. Film przedstawi niewidziany nigdy wcześniej świat smartphone'ów. Ukryte w aplikacji wiadomości jest Textopolis, czyli tętniące życiem miasto, gdzie mieszkają wszystkie Twoje ulubione emotikony mające jedynie nadzieję na to, że to właśnie je wybierzesz. W tym świecie każda z emocji ma tylko jeden wyraz twarzy, oprócz Gene'a (T.J. Miller), żywiołowy emocji, która urodziła się bez filtra, a co za tym idzie, może wyrażać różne uczucia. Zdeterminowany upodobnić się do pozostałych emotikon, bohater korzysta z pomocy swojego przyjaciela - Hi-5 (James Corden) i łamacza kodów - emotki Jailbreak (Ilana Glazer). Wspólnie wyruszają we wspaniałą app-godę przez różne aplikacje telefonu, z których każda charakteryzuje się dzikim oraz zabawnym światem, w celu znalezienia odpowiedniego dla Gene'a kodu. Jednakże, kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, los wszystkich emotek spoczywa w rękach tych nietypowych bohaterów. Czy uda im się uratować ich własny świat, zanim ten zostanie na zawsze skasowany?

Oryginalna obsada głosowa animacji składa się z następujących gwiazd: T.J. Miller - Gene, Patrick Stewart - Poop, Jennifer Coolidge - Mary Meh, James Corden - Hi-5, Maya Rudolph - Smiler, Rob Riggle - Lód, Jake T. Austin - Alex, Ilana Glazer - Jailbreak i Steven Wright - Mel Meh.

Emociia 1Fot. Sony Pictures Animation

Producentem filmu jest Michelle Raimo Kouyate (Kot w butachPoradnik pozytywnego myślenia). Animacja trafi do polskich kin 13 października 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Sony Pictures Animation

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.