• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Właśnie oficjalnie zakończyły się zdjęcia do filmu wytwórni New Line Cinema, którym jest wielkoekranowa adaptacja popularnej gry wideo pt. Rampage. Gwiazdą widowiska został Dwayne Johnson. W związku z powyższym, rzeczony pan, jak to ma w zwyczaju, opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych kolejnego fotosa z planu nakręconej już adaptacji. Zdjęcie możecie podziwiać poniżej.

12 2Fot. Facebook.com

Zobacz również: W Venomie zobaczymy symbiotyczne wcielenie byłej żony głównego bohatera?

Tutaj wyliczam powody, dla których praca z nominowaną do Oscara Naomie Harris była dla mnie marzeniem, podczas ostatniego dnia na planie zdjęciowym adaptacji Rampage.

Napisał Johnson.

Jej występ w naszym filmie był po prostu wspaniały i jestem prawdziwym szczęściarzem, iż mogę pojawić się na srebrnym ekranie obok tak utalentowanej kobiety. To potwierdzenie oficjalnego zakończenia zdjęć do produkcji. Dziękuję Naomie za zaangażowanie i zaufanie we mnie i nasz projekt. Kocham Cię mała, a następnym razem wytłumaczę Ci, dlaczego na moim końskim karku biegnie pociąg żył przedsiębiorstwa Amtrak.

Rampage podąża śladami Johnsona wcielającego się w prymatologia o imieniu Davis Okoye. Bohater trzyma ludzi na dystans. Łączy go nierozerwalna więź z George'em, niezwykle inteligentnym, srebrzystym gorylem, którym Davis zajmuje się od urodzenia. Jednakże na skutek pewnego, genetycznego eksperymentu, ta sympatyczna małpa zmienia się w pełnego gniewu potwora, a to niestety nie koniec problemów... Wkrótce okazuje się, iż na wolności znajdują się też inne, zmodyfikowane drapieżniki alfa. Podczas gdy te nowo stworzone monstra zaczynają terroryzować Północną Amerykę, niszcząc wszystko, co stanie na ich drodze, Okoye łączy siły ze skompromitowanym inżynierem genetycznym w celu zabezpieczenia antidotum. Bohater walczy więc w ulegającym ciągłym zmianom polu bitwy, nie tylko po to, aby zapobiec globalnej katastrofie, lecz również uratować swojego jedynego przyjaciela.

W obsadzie adaptacji gry wideo znajdują się następujące gwiazdy: Dwayne Johnson, Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello, P.J. Byrne, Marley Shelton, Breanne Hill, Jack Quaid i Matt Gerald.

Film Rampage wytwórni New Line pojawi się w kinach już 20 kwietnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - New Line Cinema

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.