• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Matt Reeves robi sobie przerwę od Planety Małp, aby wyreżyserować film o jednym z najważniejszych bohaterów świata komiksowego, The Batman. Nie oznacza to jednak, iż młody reżyser porzuca serię o walce człowieka z małpami na zawsze. W ostatnio udzielonym wywiadzie, Reeves stwierdził, iż jego filmy w z serii stanowią rozległy prequel do oryginalnych produkcji, a nie kompletny reebot. Dodaje również, iż chciałby zbadać rosnącą cywilizację małp, która wyrosła na zgliszczach starego świata

Dla mnie, myśl przyświecająca tym filmom jest taka, że prowadzą one bezpośrednio do oryginałów... To, co mnie interesuje i ekscytuje to podróż do nich [...] Świat przedstawiony w każdym filmie różni się od tego, który znamy z filmu z 1968 roku i staje się to okazją do wyjaśnienia w jaki sposób on się zmienił, a to z kolei staje się okazją do zastanowienia się nad ludzką naturą. [...] Więc, jak dla mnie, jest wiele więcej ekscytujących opowieści, które można byłoby opowiedzieć i byłbym zachwycony, gdybym się do tego przyczynił.

Zobacz również: Wojna o Planetę Małp - pierwsze recenzje filmu! Jeden z najlepszych blockbusterów roku?

Opis dystrybutora (kino): Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Obsada widowiska: Andy Serkis - Cezar, Woody Harrelson - Pułkownik, Karin Konoval - Maurice, Judy Greer - Cornelia, Terry Notary - Rocket, Ty Olsson - Rex, Max Lloyd-Jones - Niebieskooki, Aleks Paunovic - Winter, Alessandro Juliani - Spear, Chad Rook - Boyle, Gabriel Chavarria - Kaznodzieja, Michael Adamthwaite - Luca, Mercedes de la Zerda - Lang, James Pizzinato - Travis, Steve Baran - Strażnik, a także Steve Zahn, Amiah Miller i Sara Canning.

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa film pojawi się na ekranach polskich kin już tegorocznego lata, a dokładniej rzecz ujmując, 14 lipca 2017 roku.

Źródło:heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Wdowik

Krzysztof Wdowik

Stały współpracownik

O mnie:

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.