Ridley Scott wciąż marzy o młodej Ripley

Podczas gdy Obcy: Przymierze nie był największym hitem w historii serii, nie wydaje się to być powodem, aby studio Fox nie miało w planach wydać na świat kolejnych części. Reżyser Ridley Scott powiedział, że chciałby ujrzeć jeden element, spajający nowe filmy z oryginalnymi. Tym elementem miałaby być młodsza wersja głównej bohaterki pierwszych czterech Obcych – Ellen Ripley.

Jeden z fanów miał okazję rozmawiać z Ridleyem Scottem i opublikował ten wywiad poprzez Instagrama. Fan spytał reżysera Gladiatora czy wciąż jest zainteresowany przywróceniem Sigourney Weaver w roli młodej Ellen Ripley z wykorzystaniem efektów specjalnych. Scott nie widzi miejsca dla młodej Ripley jeszcze w co najmniej dwóch filmach, ale później jest on otwarty na różne opcje – Weaver mogłaby grać z pomocą efektów specjalnych, ale też mogłaby zagrać…matkę Ellen Ripley. 

ripley

Zobacz również: Obcy: Przymierze – Ridley Scott o rozpoczęciu zdjęć do kontynuacji oraz skasowanym Alienie!

Obcy: Przymierze to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film Prometeusz. Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: gtigazette.com

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?