• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Dzisiaj swoją premierę miał trzeci film krótkometrażowy z serii Oats Studios zatytułowany Zygote. Wraz z dwoma poprzednimi częściami składa się on na pierwszy sezon projektu autorstwa Neila Blomkampa (Dystrykt 9, Chappie), który ma w założeniu przedstawić widzowi ciekawe, niekonwencjonalne światy science fiction, często zbyt ambitne czy brutalne na wielki ekran. Pierwsze trzy etiudy Oats Studios można oglądać za darmo na yutube, a na steamie do pobrania dostępnę są elementy takie jak scenariusz, grafiki koncepcyjne, modele postaci 3D czy pliki video, które finalnie mają zachęcić widzów do finansowego wsparcia projektu i umożliwienia wyprodukowania dłuższych filmów. 

Zapraszamy więc do zapoznania się z Zygote, etiudzie w reżyserii Neila Blomkampa, w której Dakota Fanning (American Pastoral) ucieka przed wielkim potworem.  Po nietypowych starciach z obcymi z pierwszych dwóch części, tym razem otrzymujemy coś bardziej konwencjonalnego i mniej intrygującego, ale może jednak warto dać projektowi szansę?

Zobacz również: Oats Studios - Rakka - pierwsza etiuda z serii

Zobacz również: Oats Studios - Firebase - druga etiuda z serii

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.