• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Matt Reeves, przejmujący po Benie Afflecku stanowisko reżysera solowego filmu z Batmanem w roli głównej, postanowił ujawnić kolejne plany dotyczące jego podejścia do stworzenia filmu o Mrocznym Rycerzu. W jednym z ostatnich podcastów ujawnił, że oficjalnie odrzucił scenariusz napisany przez Afflecka, wcielającego się w tytułową rolę.

Będzię to całkiem nowa historia, tworzona od początku. Jestem tym bardzo podekscytowany i wierzę, że będzie to coś naprawdę dobrego. 

Fot. mat. prasowe

We wcześniejszych wypowiedziach Reeves powiedział, że planuje stworzyć detektywistyczny film w stylu noir. W pierwotnym scenariuszu, głównym antagnistą miał zostać Deathstroke, grany przez Joe Manganiello. Czy ta postać pojawi się w finalnym produkcie? Tego póki co nie wiemy. W tym roku Rycerz Gotham grany przez Afflecka, powróci na wielkie ekrany w filmie Liga Sprawiedliwości, którego premiera datowana jest na 17 listopada!

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.