• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Rachel Crow (Rio 2) znajduje się obecnie w trakcie negocjacji swojego angażu do spin offu serii Transformers! Portal Tracking Board podaje, iż finalistka programu rozrywkowego X-Factor miałaby zagrać w obrazie jedna z kluczowych ról. Warto ponadto dodać, że Jorge Lendeborg Jr. (Spider-Man: Homecoming) przyjął ofertę wytwórni Paramount Pictures i zobaczymy go na srebrnym ekranie obok Hailee Steinfeld.

706959 1.1Fot. Paramount Pictures

Zobacz również: Czarna Pantera - poznajcie bohaterów widowiska!

Reżyserem omawianego projektu jest obecnie Travis Knight. Twórca nakręcił nominowany do Oscara w kategorii za najlepszy film animowany Kubo i dwie struny dla wytwórni LAIKA. Z kolei scenariuszem zajęła się Christina Hodson.

Bumblebee to prawdziwy ulubieniec fanów. Postać zdobyła serce widzów niemal z miejsca. We wcześniejszych wersjach bohater przyjmował postać Volkswagena Beetle. W kinowym uniwersum Transformers przekształca się w Chevroleta Camaro. Bumblebee kinomani mogli niedawno podziwiać na srebrnych ekranach w filmie zatytułowanym Transformers: Ostatni Rycerz. Obsada rzeczonego widowiska składa się z następujących osób: Mark Wahlberg, Jerrod Carmichael, Isabela Moner, Josh Duhamel, Anthony Hopkins, Laura Haddock, Santiago Cabrera, Liam Garrigan i Stanley Tucci. Obraz traktujący o przygodach Bumblebee będzie według pogłosek prequelem serii Bay'a. Jego akcja zostanie osadzona w latach 80. XX wieku.

Producentami Bumblebee są: Christina Hodson, Brian Holdner, Stephen Davis, Lorezo Di Bonaventura, Michael Bay i Steven Spielberg. Premiera obrazu zaplanowana została na 8 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Sundance Film Festival 2017

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.